Upravit stránku

IBM Domino Mobile Apps - pracujte s aplikacemi Notes na iPadu bez nutnosti úprav kódu

25.04.2019
IBM společně s HCL v polovině dubna vydává IBM Domino Mobile Apps - aplikaci pro iPad, která umožňuje pracovat s Notes aplikacemi bez nutnosti úprav kódu. Pro další platformy je produkt ve vývoji.

Aplikace IBM Domino Mobile Apps nabízí přístup k aplikacím Domino na cestách. Bez úprav mohou být vaše stávající aplikace Domino přímo zpřístupněny online nebo mohou být replikovány do vašeho mobilního zařízení pro offline přístup - všechny informace jsou samozřejmě lokálně šifrovány pro zabezpečení vašich dat.

Zákazníci IBM Domino mají stovky tisíc aplikací IBM Domino, které jsou dnes dostupné pouze prostřednictvím klienta Notes na ploše.

  • IBM Domino Mobile Apps uvolní sílu desktopové aplikace prostřednictvím přístupu z iPad zařízení
  • Aplikaci IBM Domino Mobile Apps umožní zákazníkům Domino využívat funkce iPadů, například fotoaparátů, v nových nebo stávajících aplikacích pracovního postupu.
  • IBM Domino Mobile Apps pomůže zákazníkům snížit provozní náklady a zvýšit produktivitu

Nasadit IBM Domino Mobile Apps na své koncové uživatele, aby mohli okamžitě využívat bezpečný online a offline přístup k novým nebo stávajícím aplikacím IBM Domino. Maximalizujte návratnost investic nasazením aplikace IBM Domino Mobile Apps ještě dnes!

Aplikaci si můžete stáhnout z iTunes