Upravit stránku

IBM prodala produkty Collaboration Software společnosti HCL Technologies

02.07.2019
IBM na konci roku 2018 prodala produkty IBM Collaboration software, mezi které patří i Domino/Notes, Sametime atp. společnosti HCL Technologies, která již před nějakou dobou převzala vývoj Connections. Od 1. července 2019 tedy kompletně přešly tyto produkty pod společnost HCL a můžete začít očekávat spousty informací ohledně těchto produktů.

Možná vám neunikla tato zpráva o prodeji, kterou s příchodem verze Domino/Notes 10 (mimochodem V10 byla již v režii HCL) většina z nás tak nějak očekávala. Celá transakce musela počkat na schválení příslušnými úřady a od 1. července 2019 je již vše v režii společnosti HCL. Zde je oficiální oznámení: LINK
 

Společnost KAISER DATA během této doby nezahálela a jako jedna z prvních v ČR se stala partnerem HCL a mohla tak pokračovat v prodeji a podpoře řešení na platformě "Lotus"

Co to znamená pro vás zákazníky? 
Je třeba zmínit, že pro vás zákazníky se nic nemění.  Pokud máte zakoupeny licence, nadále vám zůstávají, pokud jste si zaplatili podporu, nadále vám platí. Postupně budete získávat nové zdroje např. pro stažení Fixpacků, nových verzí atp.

Nyní můžete navštívit nové stránky, týkající se "Collaboration" produktů: www.hcltechsw.com
A jako zákazníci se můžete registrovat na www.hcltechsw.com/welcome

Protože celý přechod je velice náročný, mohou tedy vzniknout určité prodlevy. Pokud budete potřebovat řešit vzniklý problém, můžete se na nás obrátit o pomoc.