Upravit stránku

Služby

V rámci implementací našich řešení nabízíme vše od úvodní konzultace a návrhu řešení, přes implementaci, školení až po následnou  podporu, vzdálenou správu a vývoj aplikací. Zajistíme dodávku licenčního software a jeho následné podpory od výrobce. Pomůžeme s výběrem vhodného hardware pro navržené řešení, zajistíme jeho dodávku a technickou podporu.
Naše spektrum služeb zahrnuje vše, co potřebujete pro komplexní dodávku řešení nebo souboru řešení "na klíč". Naše služby a náš zkušený realizační tým nám umožňují vytvářet a udržovat opravdu živá řešení. Kvalitní a profesionální služby nabízíme stejně malým i velkým zákazníkům po celé ČR, což můžeme doložit řadou našich spokojených klientů.
 • Odborné konzultace - navrhneme vhodné řešení
  Naše dlouholeté zkušenosti a znalosti v oblasti podnikových informačních systémů, získané při realizacích projektů od malých po rozsáhlé, můžete využít  formou odborných konzultací. Těchto služeb naši klienti využívají v situacích, kdy potřebují vyřešit konkrétní problém s rozšířením nebo provozem systému, navrhnout způsob řešení, pomoci s vývojem aplikace apod. Konzultace je poskytována zpravidla osobně, případně telefonicky či e-mailem. Úvodní konzultace jsou obvykle bezplatné.
 • Implementace řešení - svěřte implementaci našim odborníkům
  Navržené řešení, aplikace a podpůrné prostředí vám kompletně nainstalujeme, pečlivě nakonfigurujeme  a podrobně otestujeme funkcionalitu, abyste mohli systém rychle a bez problémů provozovat.
 • Školení - neztrácejte čas tápáním
  Nejen našim klientům nabízíme školení uživatelů a správců produktů HCL Domino a Notes. Školení se snažíme přizpůsobit potřebám klientů tak, aby školení bylo efektivní a pro všechny uživatele přínosné. Školení rádi provedeme v sídle vaší společnosti, ať neztrácíte čas cestováním.
 • Vzdálená správa - nechte vaše zaměstnance dělat svoji práci
  Tato naše služba zabezpečuje vzdálenou správu, údržbu a monitorování informačních systémů, které jsou zahrnuty ve smlouvě o technické podpoře a to i vrežimu 7x24x365. Zahrnuje například konfiguraci uživatelů a aplikací, dohled nad chodem programů a zařízení. Dohled je většinou prováděn pomocí vzdáleného připojení. Výhodou služby je okamžitá odezva na požadavky klienta, nepřetržitý přehled o informačním systému a preventivní údržba před možnými systémovými problémy.
 • Technická podpora - pomůžeme vám s celým IT
  Součástí dodávky řešení mohou být samozřejmě i technické subsystémy (počítače, servery, sítě atd.). Instalace a technická podpora těchto subsystémů je realizována týmem profesionálních techniků, s důrazem na co nejvyšší kvalitu. Vlastníme řadu certifikátů předních dodavatelů hardware i software, což je zárukou znalostí a odborné připravenosti našich kolegů.
 • Hot-Line - mějte nás vždy nablízku

  Hot-line je smluvně zajišťovaná služba, která operativně řeší klientem nahlášené problémy či dotazy.

  Na základě požadavků a potřeb klienta je možné do této služby zahrnout:

  •  systémovou podporu správců systému HCL (Lotus) software
  • servisní zásahy
  • servisní podporu dodaných řešení a aplikací
  • podporu uživatelů

  Nahlášení problémů je prováděno telefonicky, e-mailem, nebo pomocí speciální servisní aplikace. Služba je obvykle poskytována v pracovních dnech od 8:00 do 17:00 hodin. Rychlost a způsob řešení problému závisí na jeho typu a smluvních podmínkách (doba reakce, max. doba k zahájení řešení, atd.). Veškeré problémy, jejich řešení, práce a další související činnosti jsou evidovány tak, aby bylo možné doložit jejich průběh a případně sestavovat i pravidelné výstupy (měsíční přehledy o čerpaných službách atd.). Pro klienty, kteří mají zájem o zajištění podpory i mimo pracovní dobu, nabízíme smluvní rozšíření této služby na 24 hodin denně a 7 dní v týdnu po celý rok.

 • Dodávka hotových aplikací - využijte váš systém naplno

  Pokud chcete systém HCL Domino a Notes využít naplno, můžete použít námi vytvořené aplikace, které vám zrychlí a zefektivní administrativní agendu. Aplikace jsou univerzální, a proto jsou vhodné pro všechny podniky od těch nejmenších až po rozsáhlé nadnárodní společnosti. Všechny aplikace jsou velice flexibilní a vývojové prostředky HCL Domino a Notes jsou tak efektivní, že lze snadno provádět přizpůsobení hotových aplikací podmínkám a požadavkům jednotlivých zákazníků.