Upravit stránku

HCL Verse (Traveler)

HCL Traveler (Verse) je mobilní e-mailový software, který poskytuje rychlý přístup k e-mailu, kalendáři a kontaktům z mobilních telefonů nebo tabletů. HCL Notes Traveler je pro uživatele HCL Domino a Notes zcela zdarma. Díky včasnému a dostatatečně bezpečnému přístupu k e-mailu a kalendáři aplikace pomůže zvýšit efektivitu práce. Produkt podporuje většinu mobilních zařízení, postavených na operačních systémech Android, Apple, iOS nebo Windows Phone.

Produkt HCL Verse (Traveler) umožňuje automatickou, obousměrnou, bezdrátovou synchronizaci mezi servery HCL Domino a mobilními zařízeními. Nové poštovní zprávy ze serveru HCL Domino jsou zařízením přijaty automaticky a mohou aktivovat upozornění, např. tón nebo vibrace zařízení. Aktualizace provedené v zařízení, např. odeslání nové poštovní zprávy nebo změna položky kalendáře, jsou synchronizovány se serverem, jakmile je k dispozici připojení k serveru.

Produkt HCL Traveler (Verse) poskytuje jednoduché a snadno použitelné rozhraní s minimálním nastavením konfigurace. Objem dat synchronizovaný se zařízením můžete nastavit tak, abyste optimalizovali využití paměti zařízení a vašeho datového tarifu.

Server HCL Traveler je nainstalován v počítači, kde běží server HCL Domino. Používáte-li prostředí HCL Notes nebo HCL iNotes, jste již zaregistrováni jako uživatelé produktu HCL Notes Traveler. Uživatelé mobilních zařízení musí pouze nainstalovat software klienta v závislosti na zařízení. Zařízení se automaticky zaregistruje na serveru a ihned je zahájena synchronizace se zařízením.

Použití HCL Verse je velice bezpečné díky podpoře vzdáleného vymazání ztracených nebo odcizených zařízení, kdy si můžete vybrat úplné vymazání zařízení nebo pouze částečné vymazání dat Traveleru. Administrátor pomocí politik může řídit délku a sílu hesla a stejně tak může například zakázat přístup k fotoaparátu nebo odepřít vybraným uživatelům přístup k celé službě. Aplikace může data na zařízeních šifrovat a komunikace mezi serverem a zařízením probíhá pomocí zabezpečeného spojení HTTPs.

Ukázka HCL Traveler