Upravit stránku

IBM/Lotus software

Software IBM Collaboration Solutions, známější pod názvem Lotus, je software, který je určen pro spolupráci a komunikaci týmů a jednotlivých zaměstnanců . Jedná se o systém s vysokou spolehlivostí a bezpečností a přesto je finančně dostupný i pro malé firmy. Tyto produkty, společně s věškerými službami, tvoří naše ucelené řešení KAISER DATA COLLABORATION FRAMEWORK. Díky velkému rozsahu znalostí, zkušeností  a více než 20-ti letům implementací, správy desítek serverů a stovek uživatelů, dokážeme navrhout a zrealizovat optimální řešení pro většinu organizací. Společnost KAISER DATA s.r.o. je jedním z mála dlouholetých partnerů IBM v ČR, kteří se zabývají implementací software pro spolupráci včetně vývoje vlastních aplikací.  Samozřejmostí je rozsáhlé spektrum služeb, které přináší jistotu plné technické a servisní podpory.

Naše řešení stavíme na osvědčených produktech:

  • IBM Domino/Notes - platforma, která je určena nejen pro elektronickou poštu a kalendářové služby, ale zejména platforma pro tvorbu nejrůznějších podnikových aplikací, které jsou určeny pro práci online, ale i offline.
  • IBM Traveler - ideální řešení pro synchronizaci dat pošty a kalendáře mezi IBM Domino/Notes a mobilními zařízeními všech známých platforem iOS, Android a Windows Phone, splňující vysokou bezpečnost.
  • IBM Connections - portálové řešení, které i v malých organizacích pomůže informovat zaměstnance o dění ve firmě a sdílet dokumenty, ať už je uživatel v kanceláři či na cestách a pracuje na počítači, tabletu nebo telefonu.
  • Rozsáhlé spektrum služeb - nabízíme v rámci našich řešení od úvodní konzultace a návrhu řešení, přes implementaci, školení až po následnou podporu, vzdálenou správu a zakázkový vývoj aplikací.

 

IBM / Lotus software

Z našich dalších produktů:

  • ERP systém QI - tuzemský SW pro komplexní řízení ekonomiky, financí, obchodu, výroby a dalších podnikových agend středních i menších podniků
  • CommVault Simpana - SW pro efektivní správu, archivaci, zálohování a obnovu dat v celé podnikové infrastruktuře
  • Disková pole - umožní vám bezpečně a efektivně ukládat a sdílet velké objemy podnikových dat