Upravit stránku

Volná pracovní místa

KAISER DATA s.r.o. je ryze českou soukromou společností, která se od svého založení v roce 1992, tedy již téměř 30 roků, zabývá poskytováním širokého spektra zboží a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií. Zakázky realizujeme po celém území ČR a to zejména pro podniky a organizace nejrůznějších odvětví i velikostí, především pak pro podniky se strojírenskou výrobou.
Ve společnosti pracuje v současné době 13 vesměs velice zkušených a stabilních odborníků.
Před několika roky jsme přestěhovali sídlo společnosti z Chrudimi do nového vlastního areálu v klidné části obce Kočí, která leží v těsné blízkosti města Chrudimi. Nové sídlo nám přineslo výbornou dopravní obslužnost (napojení na nový obchvat Chrudimi) i zlepšené možnosti parkování a skladování zboží.

AKTUÁLNĚ obsazovaná Pracovní místa:

  • Analytik / programátor ERP aplikací

    MOMENTÁLNĚ JE NÁBOR NA TUTO PRACOVNÍ POZICI UKONČENÝ

    Náplň práce:

    • Konzultace, analýzy a návrhy řešení ERP podnikových informačních systémů.
    • Implementace a následná provozní podpora navržených řešení.
    • Občasné programátorské práce na specifických úpravách, rozšířeních funkčností a na údržbě
    • Programuje se obvykle přímo ve vývojovém prostředí informačního systému s užitím jeho specifického programovacího objektově orientovaného jazyka - jeho znalost nevyžadujeme, zajistíme vyškolení

    Požadujeme:

    • minimálně středoškolské vzdělání, vhodné i pro absolventy
    • znalosti a schopnosti v oblasti algoritmizace a programování (alespoň na školní úrovni)
    • AJ alespoň na technické úrovni
    • pečlivost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
    • komunikativnost a schopnost týmové práce na společných projektech
    • ŘP sk. B
    • časovou flexibilitu

    Nabízíme:

    • zajímavou dlouhodobou a perspektivní práci na progresivním tuzemském ERP systému
    • podrobné zaškolení a certifikace u výrobce na zvolené ERP oblasti
    • slušné a poctivé zacházení v partě přátelských spolupracovníků
    • mzdové ohodnocení podle odvedené práce
    • podíly na hospodářských výsledcích střediska
    • možnost průběžně se vzdělávat a rozšiřovat si kvalifikaci
    • pružnou pracovní dobu
    • po zapracování možnost částečné práce z domova
    • týden dovolené navíc
    • stravenky na obědy, nápoje v sídle zdarma

    Lokalita: cca 4 km od Chrudimi
    Nástup: možný ihned (po dohodě lze i později), první rok na dobu určitou, následně na dobu neurčitou

    Mzda:35000 - 50000 Kč/měsíc
    Benefity:Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna

Ozvěte se nám

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce společně s Vaší fotografií na adresu: m.chvojka@kaiser.cz.
K osobnímu pohovoru budou pozváni uchazeči, kteří dle údajů ze zaslaných životopisů postoupí do druhého kola výběru.
Společnost KAISER DATA s.r.o. si vyhrazuje právo výběrová řízení ukončit bez výběru uchazeče.