Upravit stránku

Aktuality

Technická konference SUTOL 2019

21. listopadu se uskuteční již 11. SUTOL Technické konference. Bude to první velká akce v ČR po převzetí "Lotus" produktů společností HCL.

Tradičně vystoupí Aleš Lichtenberg.

KAISER DATA je HCL Business Partner

Společnost KAISER DATA se stala (v únoru 2019) jako jedna z prvních v České republice HCL Business Partnerem.  Společnost HCL od 1.7.2019 oficiálně převzala od IBM produktové portfolio Collaboration Solutions, které zahrnuje zejména produkty: Domino, Notes, Sametime, Connections, Verse atp.

IBM prodala produkty Collaboration Software společnosti HCL Technologies

IBM na konci roku 2018 prodala produkty IBM Collaboration software, mezi které patří i Domino/Notes, Sametime atp. společnosti HCL Technologies, která již před nějakou dobou převzala vývoj Connections. Od 1. července 2019 tedy kompletně přešly tyto produkty pod společnost HCL a můžete začít očekávat spousty informací ohledně těchto produktů.

IBM Domino Mobile Apps - pracujte s aplikacemi Notes na iPadu bez nutnosti úprav kódu

IBM společně s HCL v polovině dubna vydává IBM Domino Mobile Apps - aplikaci pro iPad, která umožňuje pracovat s Notes aplikacemi bez nutnosti úprav kódu. Pro další platformy je produkt ve vývoji.

Technická konference SUTOL 2018

15. listopadu se uskuteční již 10. SUTOL Technické konference, která se tradičně zaměřuje na technologie IBM Collaboration Solutions. Letos se bude vše točit okolo nově vydané verzi Domino/Notes 10.

Tradičně vystoupí Aleš Lichtenberg s přednáškou. Tentokrát to bude na téma "Jak se připravit a provést upgrade na Notes/Domino V10 a na co si dát pozor".

IBM Domino/Notes 10 je tu

9. října 2018 se uskutečnilo v německém Frankfurtu slavnostní uvedení  nové verze IBM Domino/Notes a od dnešního dne, tedy 10.10., je tato verze již dostupná všem zákazníkům, kteří mají platnou SW podporu IBM.

Získali jsme ocenění "Domino 10 Ready Partner"

S radostí si dovolujeme oznámit, že jsme jako jedni z prvních na světě získali ocenění  "Domino 10 Ready Partner".

IBM Domino/Notes 10 přichází

Blíží se oficiální uvedení IBM Domino/Notes 10 a již dnes můžete sledovat novinky a plány v nové verzi.

IBM Domino/Notes přes prázdniny nezahálí

IBM ani přes úmorná tepla během prázdnin nezahálí a připravila nové aktualizace pro své Domino/Notes produkty.

SUTOL Symposium 2018

Ve stejném termínu jako v loňském roce, tedy 16.5. se uskuteční každoroční SUTOL Symposium. Přijďte se podívát nejen na naši přednášku.

IBM chystá Domino/Notes 10 a má velké plány

IBM na konci roku 2017 představila velké plány pro rok 2018 a roky následující s produkty IBM Domino/Notes, Verse a Sametime.

9. ročník SUTOL konference v listopadu

Na konci listopadu se uskuteční další ročník SUTOL Technické konference, která se tradičně zaměřuje na technologie IBM Collaboration Solutions - IBM Notes/Domino a IBM Connections, ale i novinky jako IBM Verse on Premises, IBM Watson Workspace a další.

Stejně jako v předchozích ročnících vystoupíme s přednáškou. Tentokrát to bude ApplicationInsigts pro IBM Domino - monitoring a analýza vašeho prostředí Domino serverů.

Vyšel IBM Domino/Notes Feature Pack 9

V pátek 18.8. 2017 vyšel další avizovaný Feature Pack 9 pro IBM Domino servery a Notes klienty. Kromě oprav chyb přidala IBM i nové funkce.  Připomínáme, že šablony aplikací je nutné stahovat zvlášť. Pro nový Feature Pack si stáhněte šablonu pošty, osobní adresní knihy a Domino directory.

Prezentovali jsme na SUTOL Symposiu 2017

Tradičnímu jarnímu symposiu o produktech IBM jako je Lotus Domino/Notes, Connections, Verse atp., jsme opět přispěli přednáškou.

SUTOL Symposium 2017

16.5.2017 se uskuteční každoroční SUTOL Symposium, přijďte se podívat na naši přednášku o implementaci IBM Verse on Premises.

Recertifikovali jsme opět firemní systém kvality dle ISO 9001:2008

Dne 4.4.2017 společnost KAISER DATA s.r.o. finálním recertifikačním auditem, provedeným akreditovanou společností LL-C Certification, znovu úspěšně prodloužila svou certifikaci kvality dle mezinárodních standardů ISO 9001:2008.

IBM Notes/Domino 9.0.1 Feature Pack 8 je k dispozici

Společnost IBM změnila způsob vydávání nových verzí a FixPacků Domino/Notes. Termín vydání FP8 byl plánován na březen a kdo má platnou podporu, může začít stahovat a instalovat. 

IBM Verse On-Premises - nové rozhraní pro vaší poštu

IBM na konci roku 2016 vydala slibovanou IBM Verse On-Premises - nové webové rozhraní pro vaši IBM Domino/Notes poštu. Kdo si platí podporu IBM, může (bez dalších poplatků) tuto novinku začít používat.

Prezentovali jsme na technické konferenci SUTOL 2016

Prezentovali jsme o zabezpečení IBM Traveler.